Hakkımızda


Firma Sahibi Ahmet Altay:

 “alış veriş yapan müşterilerine şöyle önerilerde bulunuyor

Doğru kıyafeti alın

Kadınların giyim konusunda ne kadar hassas olduğunun bilincinde olduklarını söyleyen Ahmet Altay; konuşmalarını şöyle sürdürdü: bilinen bir gerçek, güzel giyinmek isteyenler, vücut tipine uygun kıyafetler seçmeleri gerekir dedi.

Altay Giyim ve Tesettür Firma Sahibi Ahmet Altay: Her gün ayna karşısına geçip, ne giyeceğinize karar veremiyor musunuz? Vücut şeklinize en uygun giysilerin hangileri olduğunu biliyor musunuz? İster toplu, ister hamile, ister minyon olun, size uygun bir stil firmamızda mutlaka vardır. Siz zaten vücut şeklinizi tanıyorsunuz diye konuştu.

Ahmet Altay: genellikle müşterilerin doğru kararları ile teşhis ettikleri husus, Zengin Çeşit, Ucuz Tarife, Şık ve Rahat Giyim. O zaman zaten  doğru adres deler diyerek sözlerini tamamladı. 
İndirim ve kampanyalardan e-posta ve SMS ile haberdar olmak istiyorum ve pazarlama iletileri onay formunu kabul ediyorum.

AltayTesettur.com'u takip edin

 

İletişim

Altay Tesettür Giyim mağazası
Adres: Mermerli, Şehit Aycan Aksoy Cad. 21/E, 35660 Menemen/İzmir
Telefon: 0232 832 63 02
Çalışma saatleri: 09:00–21:00

whapsap iletişim:05050826249


PAZARLAMA İLETİLERİ ONAY FORMU
Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik çerçevesinde (“AltayTesettur”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafınıza www.AltayTesettur.com web sitesinde sunulan ürünlere ilişkin telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz. AltayTesettur'den gönderilen iletilerde bu hususta belirtilen yöntemle gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz olarak çıkabilirsiniz.


Satın Alma Yöntemi

E-Posta :

Şifre :
Adınız ve Soyadınız
E-posta

Siparişinizle ilgili sözleşmeler, durum güncellemeleri ve kargo takip bilgileri bu email adresine gönderilecektir.
Şifreniz
Şifreniz Tekrar
Telefon
Kargo Teslim Adresi

onay şifrenizi girin

Onay Kodunuz Sms ya da E-posta adresinizdeki gelen kutusuna ya da önemsiz klasörüne düşmüş olabilir.